Hakkımızda

Oto far temizliğini 1994 den beri biz yapmaktayız. Kararan ve güneşten solan farların temizliği Avrupa’dan ithal kimyasal ilaçlarla temizlenerek aynı ilk günkü haline getiriliyor. Taş izi çizik ve güneş yanığının temizlenmesi ve içerideki islenme ve kararmalar, kimyasal ilaçlar ile temizlenerek ilk günkü haline dönüştürülüyor. Far temizleme kimyasalı Türkiye’de sadece bizde başka yerde yok bulamazsınız. Farlarınızın orijinalliği kesinlikle bozulmadan ve yıpranmadan ilk günkü haline geliyor. Çalışma alanımız Ankara’da olup tüm Türkiye çapında ve Avrupa dan gelen siparişler üzerinede çalışmaktayız. Ankara, İstanbul, Bursa, Konya, Samsun, Kırıkkale, Eskişehir, Amasya, Gaziantep, İzmir, Kütahya ve diğer illerde yapılan işleri görmenizi tavsiye ederiz. Bizim asıl mesleğimiz plastik far temizleme ve plastik tampon ve stop tamiridir. 20 yıllık tecrübemiz ile sizlerin hizmetinizdeyiz biz bu işi hobi amaçlı yapmıyoruz biz profesyoneliz.

Araçlarınızın plastik malzemeden üretilmiş ön ve arka tampon, çamurluk, bagaj kapağı,far,stop,sinyal, stepne muhafazası, yan plastik çıtalar, far montaj ayakları, marşpiyel, alet tablosu ve torpido, orta konsol, kapı iç panelleri vs., gibi parçalarda oluşan ve Pehlivan Stop tarafından teknik olarak onarılabilir sıyrık, çatlak, yırtık, göçük, kopuk, eksik parça gibi hasarlar “Pehlivan Stop Plastik Tampon ve Parça Onarımı” hizmeti kapsamında özel onarım teknikleri ile garantili olarak onarılır.

Günümüzün Otomotiv Endüstrisinde kullanılan plastik malzemelerin tamamı (Thermoset Polyurethane(PUR, RIM, RRIM),(Xenoy, PC+PBT), Thermoplastic Elastomer (TPE), Thermoplastic Olefin (TPO, EPM, TEO), Thermoplastic Polyurethane (TPU), Nylonblend (PPO+PA), Fiberglass (SMC, UP, PRP), Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS), Polycarbonateblend Ethlene Meth-acrylic Acid (EMA), Ether Ester Block Copolymer (EEBC) vs.) “Pehlivan Stop Plastik ve Parça Onarımı” hizmeti kapsamında onarılabilirler. Tabii plastik boyasız parçalar üzerindeki hasarlar yapılan plastik onarımı takiben Pehlivan Stop’a özel plastik kaplama ve renklendirme işlemi ile orijinal parça rengine ve yüzey pütürlerine uyumlandırılırlar

Test

Form Gönderimi

Tamam

Yeniliklerimizden haberdar olmak ister misiniz?